Kā aģentūru LETA informēja "KPV LV", Ģirģens norāda, ka ir vairākkārtīgi saskāries ar traucējumiem balsojumos par administratīvi teritoriālo reformu, kas esot apgrūtinājis izdarīt balsojumu. Viņaprāt, šāda situācija nav normāla, un komisijas vadītājam tas liekot uzdot jautājumu par pieņemto likumprojektu leģitimitāti un kvalitāti. Viņš aicina Mūrnieci un Saeimas Prezidiju uzņemties atbildību.
"Tās nav vienas reizes problēmas, bet gan ilgstoši tiek apgrūtināts Saeimas attālināto sēžu darbs - pazūd attēls, nav iespējams nobalsot, pazūd skaņas kvalitāte. Tāpēc rodas jautājums par piesaistītā uzņēmēja darba izpildes kvalitāti. Jau iepriekš vērsu uzmanību uz riskiem, piesaistot uzņēmumu bez iepriekšējās saimnieciskās darbības un atbilstošas uzņēmuma pieredzes," pauž politiķis.
Viņš norāda, ka, lai gan Saeimas Prezidijs un Administrācija slavēja, ka izvēlētajam pretendentam "apakšā" esot pieredzējušu tehnoloģiju ekspertu komanda, rezultāts, viņaprāt, esot neapmierinošs.
Ģirģens pauž, ka sarežģīta programmatūra ir izstrādāta nedēļas laikā, kas esot pretēji nozares ekspertu viedoklim par jaunas programmatūras izstrādi. Komisijas vadītājs arī norāda, ka prasīs Saeimas Administrāciju atklāt, cik nodokļu maksātājiem izmaksāja šis "tehniskais eksperiments", ieskaitot iespējamo samaksu atbilstoši stundas likmēm.