Kad Violeta tika izglābta, šis bērniņš bija sveiks un vesels viņas klēpī. Citas izglābtās sievietes šoka stāvoklī gandrīz "saplēsušas" bērnu, tomēr Violetai viņu izdevās nosargāt.
Daudzus gadus vēlāk kāds uzmeklēja Džesopu un iepazīstināja ar sevi kā bērnu, kuru viņa izglāba, bet sieviete šo tikšanos uzskatījusi par mānīšanu.
Varētu šķist, ka pēc traģēdijas uz Titānika, viņa vairs nestrādāja par stjuarti uz kuģa - nepareizi.
Kādu laiku pēc traģēdijas Violeta atgriezās darbā uz citiem kuģiem. Pirmā pasaules kara laikā sieviete kļuva par medmāsu militārajā "Britannica" kuģī.
Kuģi "Britannica" uzspridzināja vācu mīna, kuģim tika sadragāta priekša un tas daļēji applūda.
Kapteinis pavēlēja evakuēties: tika palaistas pirmās divas glābšanas laivas. Vienā no tām glābās stjuartes un medmāsas, tai skaitā arī Violeta.
Tomēr, kad abas laivas jau atradās uz ūdens, kapteinis atcēla evakuācijas rīkojumu: "Britannica" applūšanas dēļ kuģa priekšgalā izveidojās "virpulis", kas rāva kuģi dzelmē.
Laivas nekavējoties sāka vilkt zem ūdens uz kuģa dzenskrūvēm, kuras joprojām strādāja ar pilnu jaudu. Violeta bija vienīgā, kura izdzīvoja, jo metās ūdenī un peldēja prom.
Pēc dažiem gadiem Džesopu nomāca biežas un nepārvaramas galvassāpes - izrādījās, ka viņa daudzus gadus staigājusi ar plaisu galvaskausā.