Āfrikas valstīs pieaug narkotiku atkarības problēmas un pieejamās palīdzības programmas lielākoties nav piemērotas sievietēm. Cenšoties to mainīt un mudināt sievietes vērsties pēc palīdzības, apņēmīgas bijušās atkarīgās Kenijā ir izveidojušas vietu, kur parūpējas gan par sieviešu iekšējo, gan ārējo pasauli, vēsta britu laikraksts "The Guardian", sadarbojoties ar "Fuller Project" un "Daily Nation".
Naīma Saīda pakāpjas atpakaļ un novērtē izdarīto. "Ne gluži," ar sarauktu pieri nomurmina pašmācītā skaistumkopšanas speciāliste. Tad viņa mērķtiecīgi klientes plakstiņiem pieskaras ar mīkstu grima sūkli. Viņa vēl nav līdz galam pabeigusi.
Pirms vairākiem gadiem 31 gadu vecā Saīda, izmantojot "Youtube" pamācības, iemācījās visu skaistumkopšanai nepieciešamo, sākot ar matu krāsošanu un beidzot ar pedikīru. Tagad viņai pieder "Beauty Corner" - mazs, bet lieliski iekārtots salons piejūras pilsētā Mombasā. Katru rītu astoņos viņa sakārto ekipējumu un gaida, kad pa durvīm ienāks sievietes. Klientēm, tāpat kā Saīdai, vai nu ir heroīna atkarība, vai arī viņas ārstējas no tās.
Salons izvietots Kenijas organizācijas, kas palīdz Mombasas iedzīvotājiem cīnīties ar atkarībām, "Reachout Centre Trust" telpās. Salons atvērts pirms gada ar mērķi piesaistīt vairāk sievietes izmantot organizācijas pakalpojumus, kuros iekļautas HIV pārbaudes, psiholoģiskā konsultēšana, ārstēšana ar metadonu un dzemdes kakla vēža skrīningu.
Saīda 10 gadus bija atkarīga no heroīna. Pēc tam, kad tēvs vairs nevarēja atļauties apmaksāt privātskolu, viņa nonāca bezizejā. 17 gadu vecumā viņa ar draugiem sāka smēķēt marihuānu. 21 gada vecumā viņa bija "absolūta" heroīna atkarīgā.