“Messenger" ir populārs laba iemesla dēļ - tas darbojas labi teju visos digitālās saziņas veidos, kādus tev varētu ievajadzēties. Video zvanā bezmaksas versijā var piedalīties līdz astoņiem cilvēkiem un sarunāties neierobežoti ilgu laiku. Savukārt, kad sarunājas divi cilvēki, aplikācija pārslēdzas uz citu struktūru, mainot serveri, kas novērš potenciālu programmas “uzkāršanos". Protams, tas ir “Facebook" produkts, kas nozīmē to, ka “Messenger" lietotājam ir jābūt reģistrētam šajā sociālajā tīklā. Ne visi to vēlas.
Iedomājies, ka “WhatsApp" ir “Facebook Messenger" nūģīgais, mazāk izskatīgais radinieks. Par spīti savam neglītumam šī aplikācija ir populāra visā pasaulē sava privātuma dēļ. Lai arī video saziņa nav tās galvenā funkcija, tā ir iespējama, ievērojot četru cilvēku limitu.
"Google Duo" jeb "Hangouts"
“Duo" ir viens no kompānijas “Google" saziņas produktiem, kas sākās kā “Allo" papildinājums un bija domāta kā “Hangouts” patērētāja versija. Aplikācija strādā labi, ērti sasinhronizējoties ar esošajiem “Google" kontaktiem un ļaujot veikt bezlimita video zvanus. Tomēr šis nav populārs “Google" produkts, tāpēc nepieķeries tam pārāk cieši, jo tas var nepastāvēt ilgi.
Šī īsti nav video čata aplikācija, tomēr noderēs tiem, kas nevēlas vienmēr sazināties tiešraidē - seju pret seju. “Marco Polo" ir tāds kā racionalizēts “Snapchat", ļaujot sūtīt īsus video ģimenei un draugiem. Video var pievienot dažādus filtrus un maskas. Ja tev un taviem draugiem ir grūti nosēdēt vairākas stundas no vietas, sarunājoties tiešraidē, šī varētu būt laba alternatīva.