"Ziniet, es vienmēr atbildu, ka mēs esam tikai pārstāvji, ja. Un, ja cilvēkiem ir, kā teikt, dziļāka interese, viņš vienmēr var uzrakstīt tam pašam Denisam Houpam un pajautāt. Juridiskā puse, visa, kas ir, vispirms balstīta uz ASV likumiem. Otra lieta, ka viņš to organizē, viņš uzskata, ka viņš pārdod tās tiesības tālāk. Vai tas sertifikāts ko dos, galu galā, nu, jautājums," turpināja Aleksandrs.
Latvijas Universitātes pētnieks astronoms Ilgonis Vilks, stāvot līdzās augstskolas telpās izvietotajai astronomijas izstādei, uzsver, ka no juridiskā viedokļa nācijām nepieder kosmoss. Tiesa gan, šāds līgums nebūt nav atbalstīts visā pasaulē. Līdz ar to atsevišķi darboņi izmantojuši robus valstu likumos un uzsākuši tirgošanos ar debess ķermeņiem.
"Vienmēr tām īpašuma tiesībām ir otrā puse. Saprotiet, cilvēkiem jāspēj kaut kādā veidā izmantot savu īpašumu. Cik reāli ir kādam aizlidot uz Veneru. Un – kāpēc vispār vajadzētu pirkt zemi uz Veneras. Tur ir šausmīgi karsts, tur ir ļoti nepatīkami uzturēties, jo ir +475 grādu (pēc Celsija) temperatūra," sacīja Vilks.
Iepriekš minētais kungs no ASV – Deniss Houps – līdz šim notirgojis jau vairākus miljonus zemesgabalu uz Mēness, Veneras, Marsa un citām planētām.