Naudu viņš izkrāpis ar tā dēvētās pikšķerēšanas (fišinga) shēmas palīdzību, sūtīdams ASV kompānijām elektroniskā pasta vēstules, kurās uzdevies par Taivānā reģistrētas kompānijas darbinieku.
Īstā "Quanta Computer Inc", kas bāzēta Taivānā, saskaņā ar tās mājaslapā pieejamo informāciju ir liels tehnoloģiju uzņēmums, kas ražo detaļas klēpjdatoriem. "Google" un "Facebook" regulāri iepirkušas no īstās "Quanta Computer Inc" gan pakalpojumus, gan preces.
Rimašausks abām amerikāņu kompānijām sūtījis e-pasta vēstules, kurās uzdevies par Taivānā bāzētās kompānijas darbinieku vai aģentu. Šajās vēstulēs, kas sūtītas no viltotām, taču ticamām adresēm, doti norādījumi par īstās "Quanta Computer Inc" piegādēm veikt apmaksu uz Latvijā reģistrētās "Quanta Computer Inc" kontiem Latvijas un Kipras bankās.
Lai skaidrotu lielo resursu pieplūdumu, bankām uzrādīti viltoti rēķini, līgumi un vēstules ar viltotiem zīmogiem un ASV kompāniju darbinieku parakstiem. Nauda no Latvijā reģistrētās "Quanta Computer Inc" kontiem uzreiz pārskaitīta uz citiem kontiem Latvijā, Kiprā, Slovākijā, Lietuvā, Ungārijā un Honkongā, kas nebija saistīti ar Latvijā reģistrēto "Quanta Computer Inc".
Latvijas Televīzijas raidījums "de facto" iepriekš ziņoja, ka "Google" 2013.gada oktobrī trīs maksājumos pārskaitīja 23 miljonus dolāru Rimašauskam piederošam Latvijas uzņēmumam "Quanta Computer Inc". Uzņēmumam konts bija atvērts "SEB bankā", bet daļa naudas pēc tam esot ceļojusi tālāk. Raidījumam esot zināms par pārskaitījumiem uz "Baltic International Bank" un "ABLV Bank".