Tiekam aicināti nomazgāt rokas, jo vakariņas jau gaidot. Ar ūdeni šeit apietas uzmanīgi - akai līdzīgā krātuvē tas tiek savākts dienās, kad šai pilsētas daļai tiek pieslēgta ūdens padeve, kas knapi tek caur krānu.
Mazgāšanās notiek ar ūdens pasmelšanu ķobītī un liešanu sev virsū, duša ir ierīkota tikai turīgo cilvēku mājās un viesnīcās, kurās cenas līdzinās Eiropas cenām.
Ēšanas rituāls Mauritānijā ir svarīgs - te visi sasēžas uz grīdas, tiek noklāts palagam vai lakatam līdzīgs audums, uz kura uzliek lielu metāla šķīvi - tajā ir vai nu rīsi, vai smalki makaroni. Šķīvja vidū, ja laimējas, ir vai nu zivs vai vistas gabals.
Te katram nepienākas vistas stilbiņš, tas ir viens uz visiem.
Vietējie ēd ar rokām, karotes un galdus izmantojot tie, kuri jūtas turīgi vai grib dzīvot kā balto cilvēku pasaulē dzīvo.
Sadzīve pilsētā ir lēna, vietējiem patīk pēc pusdienām nesteidzīgi vārīt tēju, kas ir vesels rituāls, jo tā tiek laistīta no vienas glāzītes otrā, sildīta, šķaidīta ar cukuru, pievienota piparmētra un atkal sildīta. Šādu tēju dēvē par Mauritānijas alu, tai vienmēr jābūt ar putiņām, tā ir stipra un palīdzot pārstrādāt ēdienu, kā arī iedod tik ļoti vajadzīgo enerģiju, lai var atkal darboties.
Ja marokāņi ir atvērti un draudzīgi, kas tik pat labi var būt tēlots draudzīgums, tad šeit cilvēki ir daudz piesardzīgāki, jo nezina, ar kādiem nolūkiem esam ieradušies.