Litls ir atzinies 93 slepkavībās visā valstī no 1970. līdz 2005. gadam, viņa galvenais mērķis upuros bija prostitūtas - sievietes, kuras ir atkarīgas no narkotikām.
Tiesību aizsardzības aģentūras vairākās valstīs ir spējušas apstiprināt 50 slepkavības. Viņi strādā, lai pārbaudītu citas.
FIB noziegumu analītiķis, kurš vairāk nekā gadu strādā pie Litla lietas, sacīja, ka izmeklētāji uzskatīja, ka viņiem nav citas izvēles, kā tikai publiskot portretus.
"Šobrīd mums atliek tikai vērsties pie sabiedrības, lai palīdzētu mums atrisināt šos gadījumus," sacīja Biroja Vardarbīgās kriminālās uzraudzības programmas analītiķe Kristīna Palazzolo.
"Tie bija tikai centieni, lai mēģinātu pēc iespējas vairāk pievērst uzmanību nesaskaņotajām atzīšanās detaļām."
Palazzolo piebilda, ka izmeklētāji negribēja "retraumatizēt" ikvienu, kurš zaudējis mīļoto.
"Mēs esam iejūtīgi un nevēlamies nevienu satriekt. Mēs tikai cenšamies panākt kaut kādu lietas slēgšanu un taisnīgumu," viņa stāstīja AP.
Spēcīgā publicitāte, kas saistīta ar Litla lietu, ir devusi svaigu potenciālu no cilvēkiem, kuri pirms vairākiem gadiem zaudēja radiniekus vai draugus, piebilda Palazzolo.
Nelieli portreti nesen ļāva policijai Akronā, Ohaio štatā sniegt atbildes Robertas Tandarihas ģimenei, kuras sadalītais ķermenis tika atrasts mežainā apvidū pirms gandrīz 30 gadiem. Varas iestādes jau sen bija nospriedušas nāves cēloni kā "nezināmu/nenosakāmu", bet viņas ģimenei bija aizdomas, ka viņa ir noslepkavota.
Žurnāls "Akron Beacon" piektdien ziņoja, ka detektīvs izsauca Tandariča meitu Toniju Maslaru uz policijas iecirkni un parādīja viņai Litla uzzīmētu sievietes portretu. Uz attēla bija uzraksts "Akrona, atstāta mežā, 1990. – 1991. gads".