Problēmas radot arī tas, ka klients izsauc taksometru, bet nav skaidrs, vai viņš atrodas lidostas pirmajā vai otrajā stāvā. Augšā braukt negriboties, par uzkavēšanos tur jāmaksā 70 eiro sods.
Policijas busiņš ar mirgojošām bākugunīm piebrauc, lai regulētu stāvlaukumā sabraukušos taksometrus, jo nav vieta pasažieru autobusam. Aizliegt iebraukt nevar, jo noteikumi to neaizliedz. Lidostas "Rīga" iecirkņa pārstāvis Andrejs Koziorovs apstiprina, ka policijai visbiežāk jāiesaistās, lai noregulētu satiksmi.
"Pagaidām konfliktsituācijas neveidojas, visi mēģina būt saprotoši un izprast, kāda te būs situācija. Neviens nav vērsies policijā saistībā ar taksometru pakalpojumu nodrošināšanu. Strādājam normālā ikdienas režīmā, kā jau teicu, nekādi ekscesi nav bijuši," stāsta Valsts policijas pārstāvis.
Par jauno kārtību pirmajā nedēļā apmierināta ir arī lidostas "Rīga" administrācija, jo nodrošināts labs pakalpojums.
"Pirmajā līnijā uzreiz pie termināļa mums ir normālas kvalitātes taksometri ar šoferiem, kuri runā angļu valodā, ir pieejams aprīkojums bērnu un invalīdu pārvadāšanai. Šīs automašīnas nedrīkst būt vecākas par pieciem gadiem. Kvalitāte neapšaubāmi ir uzlabojusies," stāsta lidostas "Rīga" pārstāve Laura Karnīte. Viņa arī piebilst, ka alternatīvā taksometru rinda lielas galvassāpes nesagādā.