Visums ir liels un plašs, līdz galam neizzināms un tādēļ arī baiss. Zinātnieku atklājumi liecina, ka melnie caurumi ir pat bīstamāki, kā domāts iepriekš. Jaunākā informācija liecina, ka Melnais caurums, kas atrodas Piena ceļa galaktikas centrā, iespējams, ir kļuvis krietni lielāks, vēsta "The Guardian".
Astronomi, kuri izseko milzīgu kosmisko objektu, ko sauc par "Sagitarius A*", pamanījuši, ka Piena ceļa vidū esošais melnais caurums kļuvis krietni lielāks, bet pēc tam atkal sarāvies. Tas tāpat kļuvis ievērojami "spilgtāks" no radiācijas. Portāls vēsta, ka parasti, kad melnais caurums kļūst tik spilgts, tas norāda uz to, ka melnais caurums ir sevī iesūcis kādu kosmisko ķermeni.
"Pēdējo 24 gadu laikā nekas tāds nav noticis. (...) Mums nav ne jausmas, kas ar tiem ir noticis, " atklāj kāds Kalifornijas Universitātes fizikas un astronomijas profesors.
Šī pētnieku grupa kopš 2003. gada ir analizējusi aptuveni 13 000 dažādu novērojumu par melnajiem caurumiem.
Here's a timelapse of images over 2.5 hr from May from @keckobservatory of the supermassive black hole Sgr A*. The black hole is always variable, but this was the brightest we've seen in the infrared so far. It was probably even brighter before we started observing that night! pic.twitter.com/MwXioZ7twV
— Tuan Do (@quantumpenguin) August 11, 2019