Pēc skolas pabeigšanas Jūlija izstudēja prečziņa specialitāti, apprecējās un pieņēma vīra uzvārdu - Gorina. Viņai piedzima meita.
Jūlija neatceras, kā no Baltkrievijas nonāca Krievijas dzelzceļa stacijā. Taču audžuvecāki esot stāstījuši, ka viņa bērnībā teikusi, ka esot ar kādiem cilvēkiem staigājusi pa mājām, gulējusi uz grīdas, prasījusi naudu un slēpusies no policijas.
Jūlija stāsta, ka daudzus gadus esot centusies atrast savus īstos vecākus, meklējusi informāciju par Rjazaņā atrastajiem bērniem. Nesen viņa par šiem meklējumiem pastāstīja savam draugam Iļjam Krjukovam. Cenšoties palīdzēt, viņš interneta meklētājā ierakstīja "Meitene, četri gadi, pazudusi". Starp pirmajiem rezultātiem esot bijušas saites uz "Tut.by" un vēl vienu baltkrievu izdevumu.
"Sāku lasīt, sapratu, cik daudz sakritību, un man pār vaigiem sāka ritēt asaras," saka Jūlija.
Jūlija un Iļja sazinājās ar Baltkrievijas Iekšlietu ministriju. Pēc nedēļas viņi Baltkrievijas policijas iecirknī aci pret aci satikās ar Jūlijas vecākiem. Jūlija un Ludmila nodeva DNS paraugus, un analīzes apstiprināja - viņas ir māte un meita.
Jūlija saka, ka viņai tagad esot divas mātes un divi tēvi. Pēc brauciena uz Baltkrieviju viņa atgriezās Rjazaņā, taču Moisejenko pāris jau kaļ plānus, ka Jauno gadu varētu sagaidīt Krievijā ar meitu.
Ludmila un Viktors Moisejenko ar videozvanu starpniecību jau iepazinušies ar savu mazmeitu Kristīnu.
20 gadu garumā Jūlijas meklēšana notika tikai Baltkrievijas teritorijā, iesaistoties tikai baltkrievu policijai, norāda jauniete.
"Krievijā nebija informācijas par pazudušu meiteni. Tāpēc mani neatrada," viņa uzskata.