Apakšveļa
Eksperte minējusi, ka īpašu uzmanību jāpievērš apģērba gabaliem, kurus nēsājam ikdienā, piebilstot, ka, lai arī pati dievina mežģīnes un tīkliņaudumus, šie materiāli nebūt nav piemēroti nēsāšanai 24 vai pat 12 stundas dienā. Viņa iesakot šādu apakšveļu pietaupīt īpašiem dzīves mirkļiem.
Pats svarīgākais apakšveļas izvēlē esot nevis materiāls, bet gan tās izmērs - apkašveļai nevajadzētu būt spiedīgai vai neērtai. Natālija Zubareva iesakot ļoti vienkāršu testu - ja apakšveļa uz ķermeņa atstāj sarkanas pēdas, tā bez liekiem sirdsapziņas pārmetumiem būtu jāizmet un tās vietā jāiegādājas veļa, kas nespiež. Iegādājoties apakšveļu, svarīgi pārbaudīt, vai tai nav neērtas šuves vai elastīgās daļas.
Ikdienā nēsājamā apakšveļa varot būt gan no kokvilnas, gan zīda - svarīgākais, lai izvēlētais audums labi elpotu un laistu cauri mitrumu, kas palīdzēs izvairīties no "siltumnīcas efekta", kurš radot labvēlīgu vidi dažādām baktērijām. Šis ieteikums esot īpaši aktuāls sievietēm, kurām ir ginekoloģiskas dabas saslimšanas.
Eksperte stāsta, ka nevajag uzreiz attiekties no krūšturiem ar cieta materiāla karkasu, taču katrai sievietei esot ļoti svarīgi atrast tādu krūšturi, kas nespiež. Ja krūšturis esot par mazu, pastāvot risks nospiest limfmezglus, kas varot novest pie lēruma veselības problēmu, kuras var nākties ārstēt vēl ļoti ilgu laiku. Lai arī pārāk ciešs krūšturis varot izraisīt dažādas komplikācijas, Natālija Zubareva stāstījusi, ka pilnīga atteikšanās no šī apģērba gabala varot atstāt paliekošas estētiskas sekas, kuras varētu nepatikt vairumam daiļā dzimuma pārstāvju.