Eiropas parlamenta balsojums par laika maiņas atcelšanu 2021. gadā ir izraisījis diskusijas sociālajā tīklā "Twitter". Grozīt vai negrozīt pulksteni - ļaudīm viedokļi dalās.
"Nesaprotu, kāpēc jāčakarē pulkstenis." Sociālo tīklu lietotāji diskutē par pulksteņa griešanu (17)
Es tiešām priecājos par šīs aizpagājušā gadsimta prakses ar ikpusgada pulksteņa grozīšanu izbeigšanu. Tagad jācer, ka @Jekaba11 @Brivibas36 un @Arlietas pietiks prāta un izveicības, lai visas trīs Baltijas valstis ??????paliktu vienā laika zonā.... https://t.co/rNSSdl3QTa
— Edgars Engīzers (@EngizersE) March 26, 2019
Vidusskolā vidējā atzīme bija 9,3 un medaļas matemātikas olimpiādēs. Pabeidzu zviedrus, ACCA, maģistru un MBA.
— Zane Zamuška (@zane_zz) March 24, 2019
Bet to pulksteņa grozīšanu nekādi nevaru saprast - kas tur būs, uz kuru pusi griezīsies un ko tas nozīmē no rīta bērniem, kas mostas savā laikā ne pēc modinātāja?
Pārgriežam uz vasaras laiku un paliekam. Man svarīgāki gaišāki vakari, nevis 4 no rīta saule logos. Protams, butu labi, ja braļukas un eesti pois arito darītu.
— ?️ (@JAMikdiena) March 19, 2019
Iemesls vaidēšanai ir vajadzīgs. Iedomā, laikam ļaudis dzīvotu ilgāk par 100 gadiem, ja pulksteni negrozītu
— Reinis Ceplis (@Reinisceplis) March 18, 2019
Braucot ekskursijās redzēju, ka arī 8 vakarā vasarā var būt mella tumsa un neviens nemirst. Tāpēc nesaprotu čīkstētājus - ak dies, ja būs ziemas laiks, pusnaktī jau būs tumšs
— GGG (@girtsgg) March 19, 2019
Hmm diez kur ir tie kas pulksteņa griešanā saredz pasaules galu? Domāju tā ir tikai neirotiska čīkstēšana par it kā čīkstētājiem. Liela problēma tā nav, tikai bezjēdzīgi un mākslīgi radīta sīka neērtība. Priekš kam būtu jāakceptē mākslīgas neērtības?
— Imants Krūkens (@BarbarsBalelins) March 20, 2019
Kad senči cēlās un gūlās pēc saules, tad bija laika maiņa katru dienu. Man patīk pulksteņa griešana. Ja vēl ir man līdzīgi, vienojamies!
— Ziedonis (@Ziedonis10) March 19, 2019
Es nesaprotu, kāpēc jāčakarē pulkstenis. Dzīvojam pēc vasaras laika un miers.
— Blog News ?? (@Karklins_) March 26, 2019
Kuram normālam cilvēkam vajag dienas gaismu 3 naktī vasarā un melnu nakti 10 no rīta ziemā? Tiem kam piemetas konrālie nāpšļi vai ūdens ceļgalā no tā, ka 2x gadā datorā un telefonā pulkstenis pats nomaina laiku, lai dodas vispirms galvu izārstēt.
— SdnamrAValdbergS (@AValdbergs) March 26, 2019
Dažas reizes ,tas jau štrunts, bet tie kuri Jaungadā salūte stundu agrāk,tie droši vien katru dienu darbā ierodas varen laicīgi:)
— ArnisF (@f_arnis) March 26, 2019
Ekonomikas Ministrija atgādina, ka uz vasaras laiku pāriesim jau šo svētdien, 31. martā plkst. 03:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu).