2013. gadā «Madison Square Garden» tika veikta renovācija. Pateicoties veiktajiem remonta darbiem, Ņujorkas frančīze joprojām pelna lielas naudas summas.
Pateicoties arī jaunajam televīzijas līgumam, kurš tika noslēgts starp NBA, ESPN un TNT, katra līgas komanda no NBA vadības saņem papildus 88,9 miljonus dolāru ik sezonu. Šī darījuma dēļ arī palielinājās līgas algu griesti, kas nozīmē, ka spēlētāji var saņemt lielākus līgumus.
2017. gada "Knicks" nopelnīja papildus 100 miljonus dolāru, pateicoties vietējo televīzijas kanālu līgumam. Šī iespaidīgā summa, protams, veidojas no tā, ka Ņujorkas klubs atrodas "lielajā tirgū". Piemēram, Memfisas "Grizzlies" komanda, kura ir iekļuvusi izslēgšanas spēlēs vairākas sezonas pēc kārtas 2017. gadā nopelnīja tikai 9,4 miljonus dolāru, pateicoties vietējo televīzijas kanālu līgumam. Liela nozīme šajā līgā un biznesā ir tam, kurā pilsētā atrodas tavs klubs.
Deivids Beri, kurš ir Jūtas Universitātes ekonomikas profesors atzinis, ka pateicoties komandu atrašanās vietai un vēsturiskajiem sasniegumiem, tās sev ir garantējušas milzīgus ienākumus.
"Komandas vērtību nenosaka tas, cik labi vai slikti vienība spēlē dotajā brīdī. Finansiāli "Knicks" izskatās ļoti labi, taču sniegums uz laukuma ir drausmīgs," atzinis Beri.
Beri teiktajam var piekrist, jo pētot "Forbes" sarakstu ar vērtīgākajām komandām ir redzams, ka saraksta augšgalā arī atrodas Čikāgas "Bulls" vienība. Komanda, kura piedzīvo grūtus laikus ieņem ceturto vietu sarakstā ar kopējo vērtību 2,6 miljardi dolāru. Savukārt, piemēram, Oklahomas "Thunder" un Portlendas "Trailblazers" komandas, kuras atrodas "mazajā tirgū" ieņem vērtīgāko komandu topa vidusdaļu. Lai gan vienības spēlē labi un iekļūst izslēgšanas spēlēs, taču tas būtiski nepalielina komandas vērtību.