Tiknuse atkal pamatoja, ka "šo tabulu tā vienkārši salīdzināt ar citiem gadiem nevar" un to braucēju skaits, kam piemērotas jebkāda veida atlaides, tomēr esot pieaudzis. Tāpat viņa vērsa uzmanību uz šovasar notikušajiem Dziesmu un deju svētkiem, kuros arī visi dalībnieki izmantojuši atlaides. Ķirsi gan šādas atbildes neapmierināja.
Deputāts Jurģis Klotiņš (VL-TB/LNNK) taujāja, kādā kārtībā RS sniedz pamatojumu par dotāciju.
"Šogad savu budžetu RS valde apstiprināja tikai 1. ceturksnī, tādēļ mums aprēķinu nebija. Pērn nauda tika piešķirta uz aizvadīto gadu bāzes," skaidroja finansiste, norādot, ka šogad uzņēmums aprēķinus solījis iesniegt laicīgi.
Savukārt deputāts Olafs Pulks (V) interesējās, kas notiks, ja dome nepiešķirs uzņēmumam naudu, uz ko finansiste atbildēja sakot, ka, iespējams, "bankas sāks uzmanīgāk skatīties, kādi ir pašvaldības nolūki attiecībā uz RS".
Deputāts Ģirts Lapiņš (VL-TB/LNNK) interesējās, vai ir adekvāti piešķirt tik lielu naudu bez jebkādiem pamatojošiem dokumentiem. Tiknuse neslēpa, ka šajā procesā "būtu nepieciešami uzlabojumi." Tāpat viņu interesēja, kādēļ visas prognozes bija tik neprecīzas, ka tagad jāpiešķir tik ievērojamas summas.
"Viņi savu budžetu apstiprināja tikai šī gada pirmajā ceturksnī un mums ātrāk budžeta grozījumi nebija," teica ierēdne.
Debatēs Ķirsis izteica viedokli, ka grozījumi ir RS glābšanas pasākums un, ka RS iesniegtie pieprasījumi neatbilst realitātei. Viņš arī norādīja, ka apdrošināt tik lielu transportlīdzekļu parku ir nelietderīgi, jo "kurš gan mēģinās nozagt tramvaju".