Savienībā, kurā vīrietis ir vecāks, bērni, neapšaubāmi, var rasties paralēli mīlestībai un priekam, jo viss ir kā uz paplātes: kur dzīvot un par ko dzīvot. Vairums psihologu ir vienisprātis, ka bērnus visvairāk vēlas vīrieši, kam ir tuvāk 40.
Vīrieši, kas agri kļuvuši par tēviem - uzreiz pēc 20 gadu vecuma, bieži vien psihologu konsultācijās mēdz atzīties: "Tikai, kad bērnam palika desmit gadu, es sapratu, ko īsti nozīmē būt tēvam."
Savienībā, kur sieviete ir vecāka par vīrieti, vīrietim jābūt gatavam faktam, ka bērnu varētu arī nebūt, bet galu galā - ģimene nenozīmē tikai bērnus. Galvenokārt tā ir divu mīlošu cilvēku savienība. Mēdz būt arī citādi: ir bijuši gadījumi, kad laulībā, kur sievietei ir pāri 40, dzimst bērni. Interesanti ir tas, ka šādos gadījumos arī vīrietis apzināti nobriest kļūt par tēvu, esot vēl salīdzinoši jauns. Vēlais (tieši sievietei) bērns - tas ir atbildīgs solis, un tas ir iespējams, tikai ja abi partneri no sirds vēlas papildināt ģimeni.
Seksualitāte arī ir ļoti spēcīga šādu laulību puse. Katrā ziņā tad, ja sieviete ir vecāka, tas ir, kā saka, trāpīt nevis desmitniekā, bet simtniekā. Vairums psihologu un seksologu sen jau ir vienisprātis: vienaudžiem bieži vien nesakrīt seksuālā aktivitāte. Vīrietim seksualitātes uzplaukums ir 27 - 30 gadu vecumā, bet sievietei ap gadiem 40 un 50.