Pēc ziņu aģentūras «Interfax» datiem, «RIA-bank» pēc aktīvu lieluma ir 317.lielākā banka Krievijā, tās aktīvu apmēram 30.jūnijā sasniedzot 3,5 miljardus rubļu (nepilnus 50 miljonus eiro). Pagājušā gada laikā banka zaudēja 24% resursu bāzes, kas lielā mērā saistāms ar korporatīvo klientu aiziešanu, bet pašlaik bankas pamatdarbība ir fizisko personu noguldījumu piesaistīšana.
RMB ir lielāka - pēc aktīvu apmēra ieņem 140.vietu Krievijas banku vidū. Tās aktīvi 30.jūnijā veidoja 22,1 miljardu rubļu. Jūnija vidū banka paziņoja, ka gatavojas īpašnieku maiņai. Pašlaik banku kontrolē Krievijas parlamenta augšpalātas deputāta Aleksandra Šiškina radiniece Anastasija Šiškina (19,9%), kompānijas «RB Invest» līdzīpašnieks Aleksejs Kuročkins (10,3%) un parlamenta augšpalātas deputāts Vitālijs Bogdanovs (10%), raksta «Vedomosti».
Bankas valdes priekšsēdētājs Bulads Subanovs noliedzis, ka banka varētu nonākt ar Antonovu saistītu personu kontrolē, raksta «Vedomosti».
Tūkstošgades sākumā Antonovs iegādājās vairākas bankas, no kurām lielāko daļu pēc tam apvienoja ar Kaļiņingradā bāzēto «Investbank», kuru Antonovs 2011.gadā pārdeva savam padotajam, bet vēl pēc diviem gadiem bankai tika atņemta darbības licence, jo bankā tika konstatēts līdzekļu iztrūkums.
Tāpat Antonovam piederēja bankrotējusī Lietuvas banka «Snoras», kuras meitasuzņēmums bija «Latvijas Krājbanka». Lietuvas pilsonis Raimunds Baranausks vadīja «Snoras» valdi, bet Krievijas pilsonis Antonovs - uzraudzības padomi. Viņiem piederēja attiecīgi 25,31% un 68,1% «Snoras» akciju. «Snoras» piederēja nedaudz vairāk kā 60% likvidējamās «Latvijas Krājbankas» akciju. 2011.gadā «Snoras» tika konstatēts līdzekļu iztrūkums, tādēļ banku sākotnēji nacionalizēja, bet pēc tam arī likvidēja. Līdzīgs liktenis piemeklēja arī «Latvijas Krājbanku».
2014.gadā tiesa Lielbritānijā atļāva Antonova izdošanu Lietuvai, kur viņu vēlas nopratināt saistībā ar «Snoras» lietu, tādēļ Antonovam faktiski ir liegta iespēja atstāt Krieviju.