Rīdziniekiem un Rīgas viesiem izstādē bija iespēja skatīt Paolo Veronēzes (1528-1588), Antonisa van Deika (1599-1641), Pītera Paula Rubensa (1577-1640), Bartolomē Estebana Muriljo (1617-1682), Fransisko de Gojas (1746-1828) u.c. autoru veidotos sieviešu portretus. «Prado» kolekcijas izstāde ir mecenātu Borisa un Ināras Teterevu īpašais dāvinājums Latvijas valsts simtgadei, un tā ideju ir izlolojis Boriss Teterevs.
«Mēs no sirds esam pateicīgi saviem sadarbības partneriem par atsaucību! Ja varētu pārfrāzēt - tā bija kā spēle augstākajā līgā, kur profesionalitātē netika dota ne vismazākā atlaide. Strādāt ar Prado muzeju nozīmēja strādāt tāpat kā Prado muzejam. Tādi ir viņu noteikumi. Lai arī spēku samēri ir nesalīdzināmi, mēs to paveicām,» komentē Mākslas muzeja «Rīgas Birža» vadītāja Daiga Upeniece.
«Esam ļoti gandarīti un lepni, ka šī izstāde izraisījusi tik lielu cilvēku interesi. Skatītāju atsaucība ir vislabākā motivācija turpināt mūsu darbu. Šobrīd jau apsveram dažādas idejas par nākamajiem mākslas notikumiem,» piebilst mecenāti Boriss un Ināra Teterevi.
Izstādes norises laikā tika piedāvāts plašs ar izstādi saistīto pasākumu klāsts dažādām vecuma grupām: izstādes ietvaros noritējušas 165 grupu ekskursijas un 54 izglītojošas nodarbības. Dažādos ar izstādi saistītajos notikumos - radošajās darbnīcās, lekcijās, ekskursijās, un izglītības programmās - piedalījās ap 5000 apmeklētāju. Izstādes laikā notika arī sarunu cikls, kurā viesojās dažādu jomu eksperti. Sarunu ciklu «12 piektdienas vakaru personības» varēja vērot arī tiešraidēs internetā, kur tos kopumā noskatījās ap 20 000 interesentu.