Vakuummasāžu bieži veic, lai novērstu tūsku - smaguma sajūtu kājās, kā arī to izvēlas topošās māmiņas, jo tā ir viena no procedūrām, ko var droši veikt arī grūtniecības laikā.
Protams, tikai ar vakuummasāžu labu rezultātu sasniegt būs grūti - ikdienā, un īpaši periodā, kad veic vakuummasāžas kursu, jālieto pietiekami daudz ūdens - apmēram 2-2,5 litri dienā, jo tas ir nepieciešams, lai organisms spētu sevi attīrīt. Protams, dienas režīmā jāievieš arī fiziskās aktivitātes un pilnvērtīgs uzturs,» norāda Inga Saulīte.
Turklāt vakuummasāža dod arī vēl citus labumus, piemēram, novērš celulītu. Celulīts būtībā ir nepareizas formas taukaudi, kas rodas tādēļ, ka, limfai un asinsritei necirkulējot kā nākas, veidojas tā dēvētie limfas sastrēgumi. Ar vakuummasāžas palīdzību taukaudi, kas veido celulītu, tiek sašķelti un izvadīti no organisma.
Vakuummasāža nostiprina un ar to var pacelt nošļukušu ādu, piemēram, uz dibena, kājām, roku augšdelmiem, vēdera, dekoltē zonā, tāpat ar to var pacelt noslīdējušu sejas ādu - vaigus, lūpu kaktiņus, kā arī ļoti efektīvi novērst dubultzodu.
Sievietēm pēc grūtniecības vakuummasāža lieliski palīdz savilkt vēdera ādu, savukārt pēc ķeizargrieziena veicina labāku rētas dzīšanu, tā veidojas vienmērīgāka un vizuāli nemanāmāka.