Personas, ar kurām Magonim aizliegts tikties, advokāts atturējās minēt. Viņš norādīja, ka KNAB noteikti Magoni vēlēsies arī aicināt uz pratināšanām.
Kamēr Magonis bija apcietinājumā, viņš no liecību sniegšanas bija atteicies. Rozenbergs gan neizslēdza, ka tagad, Magonim esot brīvībā, šāda pozīcija varētu tikt mainīta.
Vaicāts, vai Magonis neizvairīsies no izmeklēšanas un, neskatoties uz aizliegumu, valsti pamest tomēr varētu, advokāts atbildēja: «Es domāju, ka viņš nekur nemuks un viņš nevēlas dzīvi pavadīt kaut kur Urālu kalnos. Tagad skatīsimies problēmai (inkriminētajam noziegumam) acīs un mēģināsim to risināt».
Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pagājušajā nedēļā nolēma Magoni atbrīvot pret 400 000 eiro lielo drošības naudu. Šo pirmdien Magonis cietumu varēja pamest, jo, pēc advokātu teiktā, Magoņa sieva šo naudas summu aizņēmās no vairākām personām.
Ja aizdomās turētais nepilda procesuālos pienākumus vai izdara jaunu tīšu noziedzīgu nodarījumu, drošības nauda ar procesa virzītāja lēmumu ieskaitāma valsts budžetā.
KNAB Magoni aizturēja 6.augustā. KNAB oficiāli sniegtā informācija par Magoņa lietu ir skopa, savukārt medijos izskanējusi dažāda informācija gan par Magonim inkriminēto noziegumu, gan aizturēšanas apstākļiem.