Arī rokas spiedienam ir nozīme. Tavs rokasspiediens nedrīkst būt pārāk «ļengans», kas liecina par nedrošību. Nepatīkamas sajūtas izraisīs arī sasvīdušas plaukstas, tāpēc, ja tās tomēr ir sasvīdušas, izmanto salveti vai kabatlakatiņu un noslauki tās. Tāpat nesatver atlases speciālista roku kā melnā vēža spīlēs – protams, spēcīgs rokasspiediens ir laba pazīme, bet pārspīlēt gan nevajadzētu.
Neizmanto žargonismu, parazītvārdus, kā arī centies izvairīties no minstināšanās (hmm, vot, teiksim, īsti nezinu, varbūt u.c.). Tieši šie vārdi ir tie, kas paliek atmiņā visvairāk, liecinot par nedrošību.
6. Neaizmirsti, kurš ir intervētājs
Ikdienā esi pļāpīgs un arī darba intervijā gandrīz nelaid intervētāju pie vārda, nemitīgi bārsties ar «plakaniem» jociņiem un teicieniem no tautas folkloras? Joki ir labi, tomēr katrai lietai ir sava vieta un laiks, kas noteikti nav tikšanās ar personāla atlases speciālistu!
7. Koncentrējies uz sarunu un izrādi interesi
Ikdienišķa dzīves situācija - esi aizgājis tikties ar draugiem vai randiņu, taču šī vakara partneris ir burtiski «telefonā», turklāt regulāri skatās pulkstenī. Par ko tas varētu liecināt? Visbiežāk tas nozīmē, ka partnerim ir neinteresanti un viņš labprātāk darītu ko citu. Ko redz personāla atlases speciālists? To, ka pat sarunai tu nespēj veltīt pilnu uzmanību vai arī intervija nešķiet svarīga, līdz ar to darbā būsi tāds pats...