Šobrīd dalību apstiprinājis 45 dalībnieks, tomēr domājams, ka uz vietas sacensību dienā vēl pienāks klāt dalībnieki, kas nav veikuši reģistrāciju iepriekš. Apstiprināto braucēju sarakstā redzami tādi tautā iemīļoti vārdi kā Jānis Eglīte, Gvido Elksnis un Ivo Cīrulis. Cīņā par pjedestālu centīsies iesaistīties arī Ropažus pārstāvošie Edmunds Ērglis un Elvijs Ķezis.
Spilgtākie ārzemju uzvārdi ir Somijas labākais drifteris Juha Rintanens, Latvijā plašu slavu ieguvušais 2011. gada Polijas drifta čempions Pāvels Trela, divkārtējais Drift Allstars vicečempions, īrs Naidžels Kolfers un Norvēģijas čempions Ole Jāgers, kurš tāpat kā Kolfers Latvijā viesosies pirmo reizi. Īpaša uzmanība tiks pievērsta arī 13 gadus jaunajai drifta sensācijai no Īrijas – Džekam Šenehenam, kurš startē „Monster Energy” krāsās ieturētu Nissan 200SX.
Iespaidīgais drifta auto parādes brauciens 02.08.2013 20:00 startēs ārā no Biķerniekiem un pa Brīvības ielu dosies uz Doma laukumu Vecrīgā. Vienīgā atkāpe no Brīvības ielas šajā maršrutā būs pie VEF tilta, jo tas tiks apbraukts pa Vairoga, Ieriķu, A. Čaka un Pērnavas ielām. Tālāk maršruts līdz pat Raiņa bulvārim turpināsies pa Brīvības ielu, bet tālāk caur Smilšu ielu notiks iebraukšana Vecrīgā. Domu laukumā interesantiem būs iespēja aplūkot krāšņos drifta automobiļus un brīvā atmosfērā satikt pašus braucējus līdz plkst.21.20