Kompensācijas bija pieteikusi arī Saeima, Rīgas Pašvaldības policijai u.c. Par labu Saeimai tiesa kompensāciju nenoteica, jo parlamenta pieteikumā nebija norādīts, kāda apmēra zaudējumus tai ar savām darbībām radījis tieši Mirahtanovs, savukārt visi pārējie kaitējuma kompensāciju pieteikumi tika noraidīti, jo tiesa nekonstatēja, ka tieši šis apsūdzētais kompensāciju iesniedzējiem ir nodarījis jebkādus zaudējumus.
Apsūdzētais netika apcietināts tiesas zālē. Šonedēļ Mirahtanovs sev nelabvēlīgo spriedumu pārsūdzēja, un pagaidām tas nav stājies spēkā.
Kā aģentūru LETA informēja biedrības «13.janvāris» valdes locekļi, kuri paši arī ir apsūdzēti par dalību 13.janvāra grautiņos, apelācijas sūdzību Mirahtanovam bez maksas esot sagatavojis Neatkarīgais tiesiskās aizsardzības centrs.
Biedrība «13.janvāris» uzskata, ka Mirahtanovs ticis notiesāts «paslepšus un «pa fikso», iespējams, ar viltīgu ziņu». Kā teiks šodien izplatītajā biedrības paziņojumā, iespējams, prokuratūra tīši izvēlējusies izdalīšanai un «fiksai» notiesāšanai personu bez juridiskām zināšanām, ar sliktām latviešu valodas prasmēm, lai to varētu vieglāk ietekmēt un līdz ar to - ātrāk notiesāt.
Mirahtanovam pašam neesot skaidrs viņa lietas izdalīšanas iemesls no pamata kriminālprocesa, jo apsūdzētais neesot izvairījies no izmeklēšanas un bijis tiesībsargājošām iestādēm sasniedzams. Sākumā Mirahtanovs esot saņēmis prokuratūras paziņojumu, kurā viņš bijis minēts kopā ar daudziem citiem apsūdzētajiem, bet vēlāk izrādījies, ka viņa lieta izdalīta atsevišķi.
Biedrība «13.janvāris» uzskata, ka 2009.gada 13.janvāra notikumi vērtējami kā pozitīvs pavērsiens Latvijas attīstībā un ir nākuši Latvijai par labu gan politiskā, gan ekonomiskā ziņā. Bez tam, revolucionāro notikumu cēloņi esot meklējami teju 20 gadus notikušajā valsts izzagšanā, kuras vaininieki arī ir īstenie šo notikumu vaininieki un būtu par to saucami pie atbildības.