Viņš toreiz sāka būvēt privātmāju Ādažos, tiesa uz sava padomnieka zemes. «Neesmu neko saņēmis, pats arī nebraucu ar mersedesu,» žurnālistiem pirms gada strikti noteica Bojārs.
Bojāra privātfirmā, kas kopā ar valsti ceļ Valsts ieņēmuma dienesta māju, viņam atstātie kontakti nepalīdz. Arī nākamajā dienā mobilais telefons pāradresēts uz firmu. Bojāru žurnālisti sastop viņa mājās, bet viņš no sarunas atteicās, aizcērtot dzīvokļa durvis.
Bojāra nervozitātei ir pamats. Viņu pagaidām KNAB nav pratinājis, taču apcietinājumā atrodas kādreizējais padomnieks transporta jautājumos Leonards Tenis. Bijušais komjaunietis izcēlās ar uzņēmību kā politikā, tā biznesā. Sociāldemokrātu partijas biedrs Tenis nonāca vairāku pašvaldības uzņēmumu galvgalī, kur viņš bija visu Bojāra valdīšanas laiku. Tenis piedalījās «Rīgas satiksmes» izveidē un uzskatāms par tā laika transporta sistēmas atslēgas cilvēku.
Arī šodien viņa bizness cieši saistīts ar «Rīgas satiksmi». Teņa biznesa partneru firma «Pilsētas līnijas» nodarbojas ar reklāmas izvietošanu uz autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem un uz astoņiem gadiem tai ir ekskluzīvs līgums, nomājot laukumus uz sabiedriskā transporta.
Teņa firma ar līdzīgo nosaukumu «City line» nav tik veiksmīga un pagaidām strādā ar zaudējumiem. Lai arī pēdējos gadus Tenis nav redzama figūra uz politiskās skatuves, viņš regulāri ziedo partijām. Pēdējo reizi, piecus tūkstošus latu Rīgā pie varas esošajai «Saskaņai».
Vienlaikus ar Leonardu Teni tika aizturēts Zviedrijā dzīvojošs latvietis Raimonds Krastiņš. Tas noticis Rīgas lidostā. Tiesa gan apcietinājumu viņam nepiemēroja, jo neesot bažas par to, ka septiņdesmit gadus vecais Zviedrijas pilsonis varētu kaut kur aizbēgt. Pēc prokuratūras ziņām, pašlaik viņš mūsu valstī vairs neatrodas.
Krastiņa vārds līdz šim Latvijas medijos vispār nav dzirdēts. Arī Zviedrijas latviešiem viņš īpašu uzmanību nav piesaistījis. Viņam piederējusi firma, kas nodarbojusies ar dizaina lietām, viņš pats pēc profesijas esot grafiķis.