Lielākoties visas braukāšanas saistītas ar Stīna grupas uzstāšanos vai mūzikas ierakstiem, bet uz Meksiku, mazo Karību jūras salu Belizu vai Norvēģijas kalnu namiņu šovasar viņi braukuši arī tāpat vien kopā ar bērniem un Ivonnas mammu. Medusmēnesi abi esot pavadījuši Peru.
Mūzikas klubs, viesnīca, restorāns, veikals
Liepājā Stīns ar ģimeni apsaimnieko vairākus ostmalas namus, senu noliktavu un nu arī likvidētās okeāna zvejas flotes Liepājas bāzes kādreizējo milzīgo administratīvo ēku, bet Dānijā viņa rezidence atrodas vecā rūpnīcas korpusā, kas pārbūvēts mūziķu vajadzībām: tur ir gan viesnīcas numuriņi, gan izolētas mēģinājumu telpas un ierakstu studija.
Liepājā, Vecās ostmalas promenādē, no sarkaniem ķieģeļiem būvētā noliktavā jau otro gadu veiksmīgi darbojas rokklubs «Fontaine Palace». Divās zālēs vienā reizē var uzņemt ap sešsimt cilvēku. Fonteina «pils» šovasar iznākusi arī ārpus senās noliktavas sienām, un tagad saimnieka iecienītās meksikāņu picas, lielos burgerus, ķīniešu ēdienus vai turpat uz āra grila pagatavotu steiku var iebaudīt, sēžot kanāla malā un vērojot rosību ostā. Saimnieks pats uzrauga pavāru darbu un ir visai bargs kritiķis. Piektdienu un sestdienu vakaros klubā uzstājas rokgrupas no dažādām valstīm, svētdienas atvēlētas džezam. Bieži klubā notiek īpaši tematiski vakari, koncerti, filmu izrādes, diskotēkas bērniem.
Iecienīta ir arī Stīna viesnīca «Fontaine hotel», kas atrodas pirms 110 gadiem celtā romantiskā koka ēkā, uz kuru ved bruģakmeņiem klāta ostmalas ieliņa. Katram viesnīcas numuriņam ir savs šarms un īpašs dizains, ko veidojis pats saimnieks kopā ar sievu un Liepājas māksliniekiem. Viens numurs veltīts rokenrola karalim Elvisam Preslijam, ir arī viesnīcas saimnieka stilā iekārtots numurs un citi. Viesnīcai ir omulīgs pagalms, kurā labi jūtas gan pieaugušie, gan bērni, bet ēkas pirmajā stāvā iekārtots veikaliņš, kādu otru neatrast ne vien Liepājā, bet droši vien arī nekur citur Latvijā. Tajā atrodami gan padomjlaiku «suvenīri» (piemēram, gumijas gāzmaskas un padomju jūrnieku formas jakas), gan antikvāras skandināvu sadzīves lietas, gan eksotiskas preces no austrumzemēm un Āfrikas. Veikala dibenistabā saimnieks iekārtojis savu biroju, un no turienes bieži dzirdama skaļa un reizēm dusmīga balss. Tas, kurš dusmojas, ir Stīns – uzņēmējs. Tas, kurš pelna naudu, lai Lui Fonteins varētu nodarboties ar savu sirdslietu – mūziku. Tā saka Ivonna. Vēl viņa mēdz teikt, ka Stīns nav diplomāts, un tam piekrīt arī mūziķa draugi – viņš nespēj noslēpt to, ka viņu tracina mūsu ierēdņu birokrātisms, kas reizēm robežojas ar kaitniecību. Tomēr, neraugoties uz visām grūtībām, Stīna uzņēmums nu jau stabili ieņēmis savu vietu Liepājā.