Man nekad nav bijuši ļoti gari nagi, man tie ir pieklājīgā garumā, nelec acīs, un daudzi pat nepasaka, ka man ir gēla nagi. Tie izskatās ļoti dabiski, un es vispār esmu visa dabiskā piekritēja.
7 mīti un patiesības par mākslīgajiem nagiem
1. Veidojot mākslīgos nagus, tiek sabojāts dabiskais nags.
- Nav taisnība. Dabiskais nags bieži vien nemaz nav tik skaists un ideāls, kuru bail sabojāt. Tieši otrādi — to pārklājot ar akrilu vai gēlu, tas kļūst daudz gludāks, skaistāks un izturīgāks.
2. Mākslīgie nagi ik pēc pusgada jānoņem, ļaujot no tiem atpūsties divus trīs mēnešus.
- Nav taisnība. Šis mīts radās tāpēc, ka sākotnēji gan akrila, gan gēla nagu veidošanas tehnoloģijas bija jaunas un neviens nezināja, kāda būs naga reakcija uz to visu. Tāpēc ieviesa kaut kādus termiņus, pēc cik ilga laika tie jānoņem. Šodien pierādījies, ka nekas ļauns ar nagu nenotiek — ne no akrila, ne gēla — un pārtraukums nav nepieciešams. Nags veidojas naga saknē, nevis zem mākslīgā pārklājuma un, kāds tas naga saknē izveidojies, tāds tas arī paliek.
3. Akrila nagi ir kaitīgāki nekā gēla nagi.
- Nav taisnība. Tie meistari, kas strādā ar gēlu, vienmēr cenšas kaut ko negatīvu teikt par akrilu, un otrādi. Kā viens, tā otrs ir ķīmiski produkti, un viss ir atkarīgs no meistara un viņa profesionalitātes: pareizi tos uzklājot, kopjot un vēlāk noņemot, nagiem nekas ļauns netiek nodarīts.